Germann Auctionhouse Zurich
Saturday, 01 December 2018, 02:00 pm

Anonym 20. Jh., Aristo, Weisflog's Eier-Cognac

Lot 2088

Anonym 20. Jh. (CH)

Aristo, Weisflog's Eier-Cognac, 1932

Lithograph printed in colors.
H 1275 mm W 900 mm.

J.C. Müller A.G. Zürich 8

*CHF400 / 800
*EUR360 / 700
*USD420 / 840

Hammer Price: CHF 380

Annotation:

Condition: A.