Germann Auctionhouse Zurich
Saturday, 01 December 2018, 02:00 pm

Anonym 20. Jh., Montreux - Fête des Narcisses

Lot 2136

Anonym 20. Jh. (CH)

Montreux - Fête des Narcisses, 1923

Lithograph printed in colors.
H 707 mm W 475 mm.

Säuberlin & Pfeiffer S.A. Vevey

*CHF400 / 700
*EUR360 / 600
*USD420 / 740

Hammer Price: CHF 480

Annotation:

Condition: A.