Lot 131
Gouache on paper.
H 680 mm W 480 mm.
(Frame).
CHF | 4'000 / 6'000 |
EUR | 3'700 / 5'500 |
USD | 4'400 / 7'000 |
Hammer Price: CHF 5'000
Provenance:
Swiss Private Property.