Germann Auctionhouse Zurich
Editionen
Wednesday, 21 June 2023, 06:30 pm

Bernd Völkle, 4 Sheets: Untitled

Lot 1017

Bernd Völkle, 1940 (DE)

4 Sheets: Untitled

Lithographs printed in colors.
H 760 mm W 555 mm (3); H 810 mm W 600 mm.

All sheets signed and dated. (4).

*CHF180 / 220
*EUR180 / 220
*USD190 / 240

Hammer Price: CHF 200