Lot 854
Piero Dorazio, 1927-2005 (IT)
3 Sheets: Plimin; Senza titolo (2), 1976
Lithographs printed in colors.
Each H 645 mm W 860 mm.
2 sheets: 43/90. One sheet: 3/5. Each signed and dated. (3).
CHF | 500 / 800 |
EUR | 510 / 810 |
USD | 550 / 880 |
Hammer Price: CHF 450