Search results: Baltasar Lobo

5 Sheets: Maternidad
Germann Auctionhouse Zurich
Lot 918 / Editionen
Wednesday, 21 June 2023, 06:30 pm

Baltasar Lobo, 1910 (ES)

5 Sheets: Maternidad

Lithographs. Each H 385 mm W 565 mm.
CHF250 / 350
EUR250 / 350
USD270 / 380

Hammer Price: CHF 260